«Бекітемін»

ППЖК директоры

________В.Л. Якутов

 

 

2018-2019 оқу жылының бірінші жартыжылдығына арналған колледж топтарында курстық жобаларды (жұмыстарды) қорғау кестесі

 

Топ

Пән атауы

Мұғалім

Күні

АТ 49 

1.Өндіріс экономикасы

2.Автокөлікті жөндеу

Другова М.В.

Насека Ю.Б. 

23.11.2018

23.11.2018

ТТ42-11 

1.Сала экономикасы

2.Арнайы технология

Нурахметова Н.А.

Нурахметова Н.А. 

07.12.2018

07.12.2018

МХ 45 

1.Шаш үлгілеу және көркем безендіру

2.Кәсіпорын экономикасы

Саранчина Л.Ю.

 

Другова М.В. 

07.12.2018

 

07.12.2018

ТАУ46 

1.Автоматтандырылған жүйелерде монтаждау және пайдалану

2.Экономика және өндірісті басқару

Мусалимова А.Ж.

 

Другова М.В. 

19.10.2018

 

19.10.2018

ТЭ 41 

1.Автоматтандырылған жүйелерде монтаждау және пайдалану

2.Экономика және өндірісті басқару

Борзых А.О.

 

Другова М.В. 

02.11.2018

 

02.11.2018

Д 41 

1. Интерьерді жобалау

Галузина Ю.Н.

16.11.2018

ГТМ 41

1.Сала экономикасы

2. АБ жүйелерін монтаждау, баптау және пайдалану

Другова М.В.

Щукина А.А. 

01.11.2018

01.11.2018 

ГТМ 42-11 

1.Сала экономикасы

2. АБ жүйелерін монтаждау, баптау және пайдалану

Другова М.В.

Щукина А.А. 

09.11.2018

09.11.2018 

Д 32 

Интерьерді жобалау

Галузина Ю.Н. 

14.12.2018 

Д 41 

1. «Сурет» пәні бойынша көркем қойылым

2. «Кескіндеме» пәні бойынша көркем қойылым

3. «Бейін бойынша арнайы сурет» пәні бойынша көркем қойылым

Галузина Ю.Н.

 

Галузина Ю.Н

 

Кошелева О.И.

26.10.2018-01.11.2018

02.11.2018-08.11.2018

09.11.2018-15.11.2018

Д 32

1. «Сурет» пәні бойынша көркем қойылым»

2.«Кескіндеме» пәні бойынша көркем қойылым

Галузина Ю.Н. 

07.12.2018-13.12.2018

30.11.2018-06.12.2018

Д 23

1. «Сурет» пәні бойынша көркем қойылым»

2.«Кескіндеме» пәні бойынша көркем қойылым

Кошелева О.И. 

15.12.2018-21.12.2018

08.12.2018-14.12.2018

 

  Директордың ОІ жөніндегі орынбасары А.О. Борзых

 

 

 

«БЕКІТЕМІН»

ППЖК

________В.Л. Якутов

 

 

2018-2019 оқу жылының екінші жартыжылдығына арналған колледж топтарында курстық жобаларды (жұмыстарды) қорғау кестесі

 

Топ

Пән атауы

Мұғалім

Күні

Д 41 

Кәсіби компьютерлік бағдарламалар

Интерьерді жобалау 

Галузина Ю.Н. 

4.01.19 

МХ-36 

Постижер жұмыстарының технологиясы

Саранчина Л.Ю. 

13.02.19 

АТ-31 

Автокөлік құралдарына техникалық қызмет көрсету 

Насека Ю.Б. 

21.02.19 

ТАУ-37 

Саланың технологиялық үрдістерін автоматтандыру

Щукина А.А.

19.03.19

ГТМ 33 

Технологиялық үрдістерді автоматтандыру

Вялова З.А.  

01.03.19 

ТЭ -32 

Кәсіпорындар мен азаматтық ғимараттардың электр жабдықтары 

Лихачева С.Н. 

27.03.19 

Д -32  

Интерьерді жобалау 

Галузина Ю.Н. 

26.04.19 

Д -23 

Макеттеу 

Кошелева О.И.

03.05.19 

Д- 23 

Интерьердегі композиция 

Галузина Ю.Н. 

25.04.19 

Д 32 

  1. «Сурет» пәні бойынша көркем қойылым
  2. «Кескіндеме» пәні бойынша көркем қойылым
  3. «Жобалық графика» пәні бойынша көркем қойылым
  4. «Арнайы технологиялар» пәні бойынша көркем қойылым

Галузина Ю.Н.

 

Галузина Ю. Н.

 

Галузина Ю.Н.

 

Кошелева О.И. 

25.03.19-29.03.19

08.04.19-12.04.19

15.04.19-19.04.19

01.04.19-05.04.19

Д 23

1.    «Сурет» пәні бойынша көркем қойылым

2.    «Кескіндеме» пәні бойынша көркем қойылым

Кошелева О.И.

 

Кошелева О.И.

08.04.19-12.04.19

15.04.19-19.04.19

 

Директордың ОІ жөніндегі орынбасары А.О. Борзых